Veislė Čekoslovakų vilkšunis
Angliškai Czechoslovakian Wolfdog
Kilmė Čekoslovakija
Dydis Dideli šunys
Veislės grupė Aviganiai
Ilgaamžiškumas 12-15 metų
Charakteris aktyvus, socialus, greitas, drąsus, gyvybingas, bebaimis
Ūgis 60-65 cm
Svoris 20-26 kg
Spalvos pilkas, gelsvai pilkas, sidabrinis
Šuniuko kaina 320 - 490 €
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (175 balsai, vidutiniškai: 4.29 iš 5)
Loading...

Temperamentas

Čekoslovakų vilkšuniai yra energingi, lengvai mokosi naujų dalykų, pasižymi greita reakcija. Pakankamai lengvai pasiduoda dresūrai. Ištvermingi, nepriklausomi, niekada nepuola be priežasties. Jų eisena tvarkinga, visada išdidi. Retai loja, yra smalsūs, ištikimi savo šeimininkui, pakantūs visokioms oro sąlygoms. Paprastai gerai sutaria vaikais, tačiau nepasitiki svetimais.

Kūnas

Didelis (didesnis nei vidutinio dydžio), bet lengvas ir tvirtas. Gali lengvai nubėgti 100 km bet kokiomis oro sąlygomis.
Atrodo ir juda kaip vilkas. Galva simetriška, raumeninga. Tvirta, tiesi nugara. Ausys plonos, stačios, trumpos, trikampio formos. Uodega išaugusi aukštai, tiesi. Juosmuo trumpas ir raumeningas.

Kailis

Tiesus, storas kailis yra vilkiškai pilkas su tipiška balta kauke. Plaukai tankūs, bet žiemą ir vasarą kailis skiriasi. Žiemą dominuoja poplaukis. Turi šiurkštaus kailio struktūrą, todėl purvas nekimba prie šių šunų plauko – nudžiuvęs tiesiog nubyra. Neturi specifinio šuns kvapo. Gausiai šeriasi.