Prancūzų baltai-juodas skalikas informacija

Veislė Prancūzų baltai-juodas skalikas
Angliškai Francais Blanc et Noir
Kilmė Prancūzija
Dydis Didelių šunų grupė
Veislės grupė Skalikai
Ilgaamžiškumas  
Charakteris pastovaus charakterio, aktyvus, lengvai dresuojamas
Ūgis Kalė: 62–68 cm
Patinas: 65–72 cm
Svoris Kalė: 27.2–31.8 kg
Patinas: 27.2–31.8 kg
Spalvos juoda ir balta
Šuniuko kaina  

Prancūzų baltai-juodas skalikas charakteristika

Geras su vaikais  
Draugiškas su katėm  
Draugiškas su šunim  
Lavinamumas  
Šėrimasis  
Sergėtojas  
Intelektas  
Priežiūra  
Populiarumas  
Prisitaikymas  
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (25 balsai, vidutiniškai: 3.40 iš 5)
Loading...
piratu karai

Prancūzų baltai-juodas skalikas yra šunų veislė, išvesta Prancūzijoje XIX amžiaus viduryje. Jie yra kilę iš Sentonžo skalikų – didelių medžioklinių šunų, kurie buvo kryžminami su poitevino (angl. Poitevin) veislės šunimis. Pirmą kartą ši veislė buvo oficialiai pripažinta 1957 metais. Iki 2009 metų šių šunų buvo užregistruota apie du tūkstančius. Kasmet gimsta 300-400 šios veislės šuniukų.
Šios veislės šunys medžioja grupėse, kurioms visada vadovauja žmogus. Šunys niekada nelaksto vieni patys. Jie vertinami dėl savo darbštumo ir patikimumo, ypač gaudant elnius.

Temperamentas

Prancūzų baltai-juodi skalikai yra draugiški šunys. Jie sukuria glaudžius ryšius su žmonėmis ir gali taikiai gyventi veislynuose. Pasižymi pastoviu charakteriu, yra aktyvūs. Skirtingai nei kitus šunis, kurie medžiojoa grupėse, juos lengva treniruoti, imlūs dresūrai.

Išvaizda

Šios veislės šunys yra tipiniai medžiotojai – liekno sudėjimo ir raumeningo kūno. Jų kojos ilgos, ausys ilgos ir nulinkusios, išaugusios akių lygyje. Galva kupolo formos, gana ilga, išraiškinga. Nugara taip pat ilga, raumeninga. Uodega laikoma aukštai, ties pagrindu storėja. Plaukai lygūs ir prigludę prie kūno.