Veislė Rotveileris
Angliškai Rottweiler
Kilmė Vokietija
Dydis Dideli šunys
Veislės grupė Pinčeriai ir šnauceriai, molosai ir šveicarų kalnų šunys. Molosų pogrupis
Ilgaamžiškumas 9 -10 metų
Charakteris budrus, gero būdo, stabilaus charakterio, atsidavęs, paklusnus, pasitikintis savimi, drąsus, ramus, bebaimis, pasitikintis savimi
Ūgis Patinas: 61–68 cm
Kalė: 56–63 cm
Svoris Patinas: 43–59 kg
Kalė: 38–52 kg
Spalvos rudas, juodas, rusvas
Šuniuko kaina 970 - 1620 €

Charakteris

Geras su vaikais
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas Idealus!
Intelektas Ranking: 9
Priežiūra
Populiarumas Nr.10
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (198 balsai, vidutiniškai: 4.42 iš 5)
Loading...

Temperamentas

Rotveileriai yra ramūs, lengvai dresuojami, labai ištikimi savo šeimininkams. Pasižymi tvirtu charakteriu, kartais gali būti pavydūs, jeigu dėmesys skiriamas ne jam. Mėgsta smalsauti, yra rimti ir savimi pasitikintys šunys. Jiems reikalingas griežtas auklėjimas ir dresūra, nes kai kurie rotveileriai gali būti agresyvūs. Tokį šunį rekomenduojama auginti tik drąsiems ir savo jėgomis pasitinktiems žmonėms. Rotveileris sugyvena su katėmis ir kitais gyvūnais, bet juos reikia kartu auginti nuo pat mažens.

Kūnas

Rotveilerių krūtinė plati, siekia alkūnes, turi didelius plaučius. Nugara tiesi, nasrai masyvūs, nagai juodi. Akys tik tamsiai rudos, žvilgsnis ramus, protingas. Ausys nulinkusios ir prigludusios prie galvos. Uodega šiems šunims pašalinama iš karto po gimimo.

Kailis

Kailis vidutinio ilgumo, tankus, gerai sulaiko vandenį.