Jorkšyro terjeras informacija

Veislė Jorkšyro terjeras
Angliškai Yorkshire Terrier
Kilmė Jungtinė Karalystė
Dydis Mažieji šunys
Veislės grupė Žaisliniai šunys
Ilgaamžiškumas 13-16 metų
Charakteris protingas, nepriklausomas, drąsus, pasitikintis savimi, įžūlus
Ūgis 19-22 cm
Svoris 1.8-3,2 kg
Spalvos juodas su rudu, mėlynas su rudu, juodas su geltona, tamsiai mėlynas su geltona
Šuniuko kaina Vidutiniškai 1000 Lt be dokumentų, iki 3500 Lt – su kilmės dokumentais

Jorkšyro terjeras charakteristika

Geras su vaikais
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas
Intelektas Ranking: 27
Priežiūra
Populiarumas Nr.5
Prisitaikymas
Hipoalerginis Taip
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (494 balsai, vidutiniškai: 4.31 iš 5)
Loading...
piratu karai

Jorkšyro terjeras – dekoratyvinių šunų veislė, išvesta apie 1800 m. Anglijoje. Manoma, kad škotų audėjai pasiėmė mažus terjerus emigruodami iš Škotijos į Jorkšyrą ir Lankašyrą 1850 metais. Šie škotų terjerai dar buvo vadinami Halifakso terjerais, pradėti veisti su vietos mažais terjerais. 1861 metais dalyvavę parodoje kaip škotų terjerai šie šunys buvo pervadinti Jorkšyro terjerais. Jorkšyro terjero plaukas yra kaip žmogaus, todėl jį gali auginti net gyvūnams alergiški žmonės.

Temperamentas

Jorkšyro terjerai yra žavingi ir inteligentiški, nepaisant jų mažo dydžio, jie pasižymi drąsa, ištikimybe ir prieraišumu. Mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, bet būna laimingi lakstydami ir mažame sode ar namuose. Svarbu, kad šunelis turėtų pakankamai žaislų ir užsiėmimų. Ryžtingai gina savo teritoriją, turi aštrią klausą, ir praneš savo šeimininkui net apie patį tyliausią įsibrovėlį. Gali būti labai triukšmingi.

Kūnas

Kūnas mažas, labai proporcingas, nugara palyginus trumpa.

Kailis

Šuns kailis ilgas, tolygiai krenta abiejose pusėse. Standartinė spalva – tamsaus plieno mėlynumo arba sidabro mėlynumo. Kailis ant krūtinės sodrios, ryškios gelsvai rusvos spalvos. Jorkšyro terjero kailis nesišeria ir neturi pavilnės, todėl jie tinkami alergiškiems žmonėms ir tiems, kurie nemėgsta šėrimosi.

Judėjimas

Jei norite, kad jūsų Jorkšyro terjeras būtų sveikas ir tvirtas, jį reikia kasdien treniruoti. Jiems labai patinka vaikščioti, todėl šie šunys gali eiti labai didelius atstumus. Trumpo pasivaikščiojimo bus gana, jei jo metu leisite šuneliui pauostinėti ir pažaisti.