Veislė Jorkšyro terjeras
Angliškai Yorkshire Terrier
Kilmė Jungtinė Karalystė
Dydis Maži šunys
Veislės grupė Dekoratyviniai šunys
Ilgaamžiškumas 13-16 metų
Charakteris protingas, nepriklausomas, drąsus, pasitikintis savimi, įžūlus
Ūgis 19-22 cm
Svoris 1.8-3,2 kg
Spalvos juodas su rudu, mėlynas su rudu, juodas su geltona, tamsiai mėlynas su geltona
Šuniuko kaina 410 - 570 €

Charakteris

Geras su vaikais
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas
Intelektas Ranking: 27
Priežiūra
Populiarumas Nr.5
Prisitaikymas
Hipoalerginis Taip
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (499 balsai, vidutiniškai: 4.31 iš 5)
Loading...

Temperamentas

Jorkšyro terjerai yra žavingi ir inteligentiški, nepaisant jų mažo dydžio, jie pasižymi drąsa, ištikimybe ir prieraišumu. Mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, bet būna laimingi lakstydami ir mažame sode ar namuose. Svarbu, kad šunelis turėtų pakankamai žaislų ir užsiėmimų. Ryžtingai gina savo teritoriją, turi aštrią klausą, ir praneš savo šeimininkui net apie patį tyliausią įsibrovėlį. Gali būti labai triukšmingi.

Kūnas

Kūnas mažas, labai proporcingas, nugara palyginus trumpa.

Kailis

Šuns kailis ilgas, tolygiai krenta abiejose pusėse. Standartinė spalva – tamsaus plieno mėlynumo arba sidabro mėlynumo. Kailis ant krūtinės sodrios, ryškios gelsvai rusvos spalvos. Jorkšyro terjero kailis nesišeria ir neturi pavilnės, todėl jie tinkami alergiškiems žmonėms ir tiems, kurie nemėgsta šėrimosi.

Judėjimas

Jei norite, kad jūsų Jorkšyro terjeras būtų sveikas ir tvirtas, jį reikia kasdien treniruoti. Jiems labai patinka vaikščioti, todėl šie šunys gali eiti labai didelius atstumus. Trumpo pasivaikščiojimo bus gana, jei jo metu leisite šuneliui pauostinėti ir pažaisti.