Veislė Buldogas
Angliškai Bulldog
Kilmė Jungtinė Karalystė
Dydis Vidutiniai šunys
Veislės grupė Pinčeriai ir šnauceriai, molosai ir šveicarų kalnų šunys. Molosų pogrupis
Ilgaamžiškumas 8-12 metų
Charakteris draugiškas, supratingas, savavališkas, draugiškas aplinkiniams
Ūgis Kalė: 31–40 cm
Patinas: 31–40 cm
Svoris Kalė: 22–23 kg
Patinas: 24–25 kg
Spalvos gelsvai rudas, raudonas, raudonas su balta, gelsvai rudas su balta, pilkai tigrinis, tigrinis su balta
Šuniuko kaina 970 - 1620 €

Charakteris

Geras su vaikais Idealus!
Draugiškas su katėm Idealus!
Draugiškas su šunim Idealus!
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas Idealus!
Intelektas
Priežiūra
Populiarumas Nr.6
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (101 balsai, vidutiniškai: 4.38 iš 5)
Loading...

Temperamentas

Buldogas trokšta supratimo ir meilės, už kurią šeimininkams atsako prisirišimu ir draugyste. Tam tikras buldogo nepasitikėjimas žmonėmis ir dominavimas prieš kitus šunis leistinas. Įprastai buldogas nėra nei per bailus, nei per agresyvus žmonių ir kitų šunų atžvilgiu. Kartais pasitaiko ir per agresyvių, ir per mažai temperamentingų šunų. Dėl savo išskirtinės išvaizdos ir darbinių savybių, buldogas gali būti tiek geras kompanionas, tiek puikus darbinis šuo. Lengvai dresuojamas. Buldogai mažai loja, pirmenybę teikia tyliam puolimui. Šios veislės išskirtinė savybė – neįtikėtina ištikimybė šeimininkui. Šis šuo gali paaukoti savo gyvybę gindamas bet kurį savo „šeimos“ narį. Jautrūs ir supratingi mažiems vaikams.

Kailis

Kailis – trumpas, ne ilgesnis nei 2,5 cm, gali būti švelnaus ir šiurkštaus tipo.

Kūnas

Buldogai – atletiški, temperamentingi, tvirto kūno. Tai labai ištvermingas ir patikimas šuo. Patinai stambesni už pateles. Galva santykinai didelė ir plati bendros struktūros ir kūno atžvilgiu, plokščia. Tarp akių ryški duobelė. Galva raumeninga, atsikišusiais skruostais. Akys apvalios formos, vidutinio didumo, plačiai išdėstytos. Geriausiai vertinamos juodos ar tamsiai rudos spalvos. Teikiama pirmenybė juodiems pigmentiniams apvadams aplink akis. Buldogai turi galingą raumeningą žandikaulį, jų lūpos storos, bet nenukarusios. Teikiama pirmenybė juodo pigmento lūpų apkraštavimui. Nosis juodos spalvos arba ruda ir pilka. Ausys vidutinio dydžio, nuleistos pirmyn arba rožės žiedlapio formos. Kaklas ypač raumeningas, vidutinio ilgio. Pečiai raumeningi, o plačios mentė sukuria didelės jėgos įspūdį. Uodega stora ties pagrindu ir plonėjanti į galą, gali būti kirpta.