Lankašyro hileris informacija

Veislė Lankašyro hileris
Angliškai Lancashire Heeler
Kilmė Jungtinė Karalystė
Dydis Mažų šunų grupė
Veislės grupė Ganytojai
Ilgaamžiškumas 12 - 16 metų
Charakteris protingas, gudrus, draugiškas, budrus
Ūgis Patinas: 25–31 cm
Kalė: 25–31 cm
Svoris Patinas: 2.7–5.9 kg
Kalė: 2.7–5.9 kg
Spalvos Juoda ir ruda
Šuniuko kaina Vidutiniškai 1300-1800 JAV dolerių

Lankašyro hileris charakteristika

Geras su vaikais  
Draugiškas su katėm  
Draugiškas su šunim  
Lavinamumas  
Šėrimasis  
Sergėtojas  
Intelektas  
Priežiūra  
Populiarumas  
Prisitaikymas  
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (73 balsai, vidutiniškai: 4.37 iš 5)
Loading...
piratu karai

Tiksli Lankašyro hilerio kilmės istorija nežinoma. Manoma, kad jis buvo išvestas sukryžminus valų korgius ir Mančesterio terjerus. Šie šunys dirbdavo ūkiuose, varydavo bandas, medžiodavo. Lankašyro hileris buvo pradėtas veisti šešto dešimtmečio pradžioje. 1978 m. buvo įkurtas šios veislės klubas ir nustatytas standartas. Kinologų draugija šią veislę pripažino 1981 m. 2006 m. Jungtinėje Karalystėje buvo užregistruoti 173 Lankašyro hileriai. 2007 m. šis skaičius sumažėjo iki 146.

Temperamentas

Lankašyro hilerias yra budrus, draugiškas ir energingas. Mėgsta žaisti, yra puikus kompanionas. Sutaria su vyresniais vaikais, nerekomenduojamas šeimoms, kuriose yra kūdikių ir mažų vaikų. Temperamentas gali svyruoti nuo labai tingaus iki žaismingo ir energingo. Mėgsta dalyvauti įvairioje veikloje, lengvai gali panešti savo dydžio kamuolį ar kitą daiktą. Nedraugiškas kitiems gyvūnams.

Išvaizda

Kailis lygus ir šiurkštus. Pavilnė stora, todėl apsaugo nuo drėgmės bet kokiu oru. Žiemą gali užsiauginti plaukų apykaklę. Ausys lenktos arba tiesios. Dažniausiai juodos ir gelsvai rudos spalvos, 25-30 cm ūgio ties ketera.