Vokiečių bokseris informacija

Veislė Vokiečių bokseris
Angliškai Boxer
Kilmė Vokietija
Dydis Vidutinių šunų grupė
Veislės grupė Pinčeriai ir šnauceriai, molosai ir šveicarų kalnų šunys. Molosų pogrupis
Ilgaamžiškumas 9 -12 metų
Charakteris žaismingas, protingas, draugiškas, atsidavęs, ištikimas, energingas, ramus, bebaimis, pasitikintis savimi, linksmas, narsus, sumanus
Ūgis Kalė: 53–60 cm
Patinas: 56–63 cm
Svoris Kalė: 23–27 kg
Patinas: 30–34 kg
Spalvos gelsvai rudas, margas, baltas
Šuniuko kaina Vidutiniškai 400 Lt be dokumentų, 1700 Lt – su kilmės dokumentais

Vokiečių bokseris charakteristika

Geras su vaikais
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas Idealus!
Intelektas Ranking: 48
Priežiūra
Populiarumas Nr.7
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (154 balsai, vidutiniškai: 4.51 iš 5)
Loading...
piratu karai


Bokseris buvo gautas sukryžminus dviejų tipų mastifus, su kuriais buvo medžiojama viduramžiais Vokietijoje. Šie šunys medžiodavo laukinius gyvūnus: šernus, meškas ir elnius. Bokserių protėviai taip pat buvo naudojami bulių kautynėms, kai jos tapo sporto šaka. XIX amžiuje šios veislės buvo sukryžmintos su buldogais ir taip atsirado bokseriai. Ši veislė buvo labai populiari Europoje šio amžiaus pradžioje, bet pirmasis bokseris Britanijos šunininkystės klube (Kennel Club of Great Britain) įregistruotas tik 1933 metais. Žmonės juos mėgsta auginti dėl ramaus charakterio, įgimtos meilės vaikams, puikių gynėjo ir saugotojo savybių.

Temperamentas

Vokiečių bokseris gali būti labai universalus tarnybinis šuo. Jis pasižymi drąsa, jėga, ištikimybe, yra pasitikintis savimi. Turi stabilią nervų sistemą, yra puikus saugotojas ir draugas, bet nepasitiki svetimais žmonėmis. Bokseriai yra lengvai dresuojami, protingi ir tvarkingi šunys. Vis dėlto gali prikrėsti šunybių, jeigu būna ilgai palikti vieni. Jie linksmi, energingi, žaismingi ir smalsūs, nors kartais gali būti užsispyrę ir bailūs. Sutaria su vaikais ir kitais augintiniais.

Kūnas

Bokserių sudėjimas yra tvirtas, atletiškas. Judesiai greiti, energingi. Galva proporcinga korpusui. Apatinis žandikaulis didesnis, atsikišęs, jį dengia storos viršutinės lūpos, snukis trumpas. Kaklas raumeningas ir pakankamai ilgas. Krūtinė siekia alkūnes, jos gylis turi sudaryti pusę šuns aukščio ties ketera. Nugara tiesi, tvirta, plati, raumeninga. Kojos tvirtos. Ausys nukirptos ir pakankamai ilgos. Uodega paprastai nukerpama ir yra pakankamai aukštai, palyginus su nugaros linija.

Kailis

Bokserių kailis trumpas, glotnus, blizgus.

Sveikata

Bokseriai yra linkę į epilepsiją, įvairias alergijas, širdies problemas. Būdami aštuonerių ir daugiau metų amžiaus, dažniau nei kitų veislių šunys, turi auglių. Gali švokšti ir knarkti.