Veislė Vokiečių bokseris
Angliškai Boxer
Kilmė Vokietija
Dydis Vidutiniai šunys
Veislės grupė Pinčeriai ir šnauceriai, molosai ir šveicarų kalnų šunys. Molosų pogrupis
Ilgaamžiškumas 9 -12 metų
Charakteris žaismingas, protingas, draugiškas, atsidavęs, ištikimas, energingas, ramus, bebaimis, pasitikintis savimi, linksmas, narsus, sumanus
Ūgis Kalė: 53–60 cm
Patinas: 56–63 cm
Svoris Kalė: 23–27 kg
Patinas: 30–34 kg
Spalvos gelsvai rudas, margas, baltas
Šuniuko kaina 490 - 970 €

Charakteris

Geras su vaikais
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas Idealus!
Intelektas Ranking: 48
Priežiūra
Populiarumas Nr.7
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (154 balsai, vidutiniškai: 4.51 iš 5)
Loading...

Temperamentas

Vokiečių bokseris gali būti labai universalus tarnybinis šuo. Jis pasižymi drąsa, jėga, ištikimybe, yra pasitikintis savimi. Turi stabilią nervų sistemą, yra puikus saugotojas ir draugas, bet nepasitiki svetimais žmonėmis. Bokseriai yra lengvai dresuojami, protingi ir tvarkingi šunys. Vis dėlto gali prikrėsti šunybių, jeigu būna ilgai palikti vieni. Jie linksmi, energingi, žaismingi ir smalsūs, nors kartais gali būti užsispyrę ir bailūs. Sutaria su vaikais ir kitais augintiniais.

Kūnas

Bokserių sudėjimas yra tvirtas, atletiškas. Judesiai greiti, energingi. Galva proporcinga korpusui. Apatinis žandikaulis didesnis, atsikišęs, jį dengia storos viršutinės lūpos, snukis trumpas. Kaklas raumeningas ir pakankamai ilgas. Krūtinė siekia alkūnes, jos gylis turi sudaryti pusę šuns aukščio ties ketera. Nugara tiesi, tvirta, plati, raumeninga. Kojos tvirtos. Ausys nukirptos ir pakankamai ilgos. Uodega paprastai nukerpama ir yra pakankamai aukštai, palyginus su nugaros linija.

Kailis

Bokserių kailis trumpas, glotnus, blizgus.

Sveikata

Bokseriai yra linkę į epilepsiją, įvairias alergijas, širdies problemas. Būdami aštuonerių ir daugiau metų amžiaus, dažniau nei kitų veislių šunys, turi auglių. Gali švokšti ir knarkti.