Amerikiečių fokshaundas informacija

Veislė Amerikiečių fokshaundas
Angliškai American Foxhound
Kilmė JAV
Dydis Didelių šunų grupė
Veislės grupė Skalikai
Ilgaamžiškumas 10 -12 Metų
Charakteris protingas, mielas, nepriklausomas, ištikimas, malonus, mylintis
Ūgis Kalė: 53–61 cm
Patinas: 56–64 cm
Svoris Kalė: 20–29 kg
Patinas: 29–34 kg
Spalvos rudas, gelsvai rudas, melsvas, baltas, trispalvis, baltas ir kreminis
Šuniuko kaina Vidutiniškai $400 - $550 USD

Amerikiečių fokshaundas charakteristika

Geras su vaikais
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas
Intelektas Ranking: 46
Priežiūra
Populiarumas Nr.173
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (4 balsai, vidutiniškai: 3.00 iš 5)
Loading...
piratu karai

Fokshaundų istorija prasidėjo 1650 m., kai Robert Brooke atkeliavo į Ameriką ir su savimi atsivežė kelis medžioklinius šunis. Panašiu metu Džordžas Vašingtonas gavo dovanų kelis prancūzų fokshaundus. Kiek vėliau šie prancūzų ir anglų medžiokliniai šunys susilaukė bendrų palikuonių – taip pasaulis ir išvydo pirmuosius Amerikos fokshaundus. Jų tėvyne laikoma Virdžinijos valstybė. Amerikos fokshaundai buvo diduomenės šunys, skirti lapių medžiojimo sportui, jie puikūs pėdsekiai. Dabar šios veislės šunys mėgiami ir auginami tiesiog kaip draugai, šeimos nariai.

Išvaizda

Būdingi šios veislės bruožai – ilgos, tiesios ir laibos kojos, krūtinė ganėtinai siaura. Šie šunys yra stiprūs ir raumeningi, nors ir neatrodo masyvūs. Ausys didelės, plačiai įsatytos ir nulėpusios. Akys taip pat didelės, plačiai įsodintos. Amerikos fokshaundų kailis yra trumpas ir šiurkštus.

Temperamentas

Amerikiečių fokshaundai yra puikūs šeimos šunys. Jie yra itin prieraišūs ir meilūs. Amerikiečių fokshaundai puikiai sutaria su vaikais ir kitais gyvūnais. Juos šios veilsės atsovai laiko nepakeičiamais žaidimų draugais.
Dėl didelės šių šunų energijos jie nerokomenduojami žmonėms, gyvenantiems bute – amerkiečių fokshaundams tai prilygtų kalėjimui. Na, o jei visgi nuspręsite amerikiečių fokshaundą laikyti bute, būkite pasiruošę ilgiems ir intensyviems pasivaikščiojimams. Nors amerikiečių fokshaundai mėgsta medžioti, tačiau namų sargai jie nekokie. Šie šunys nerodo jokios agresijos, yra pernelyg draugiški, kad galėtų pulti įsilaužėlį. Amerikiečių fokshaundas jums tiks, jeigu ieškote sau gero draugo, o ne sargo.