Bobteilas informacija

Veislė Bobteilas
Angliškai Old English Sheepdog
Kilmė Jungtinė Karalystė
Dydis Didelių šunų grupė
Veislės grupė Darbiniai šunys, Ganytojai
Ilgaamžiškumas 10 - 12 Metų
Charakteris bubbly, protingas, mokantis prisitaikyti, mylintis, žaismingas, socialus
Ūgis Kalė: 51–56 cm
Patinas: 56–61 cm
Svoris Kalė: 27.2–36.3 kg
Patinas: 31.8–45.4 kg
Spalvos melsvas, pilkas, baltas
Šuniuko kaina Vidutiniškai $1200 - $1300 USD

Bobteilas charakteristika

Geras su vaikais Labai draugiškas!
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas Idealus!
Intelektas Ranking:63
Priežiūra
Populiarumas Nr.78 (2012) Nr.84 (2011)
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (23 balsai, vidutiniškai: 4.52 iš 5)
Loading...
piratu karai

Bobteilas buvo išveistas mažiausiai prieš 200 metų, tačiau jo kilmė iki šiol neaiški. Manoma, kad bobteilo protėviai buvo šunys iš Europos, laivais atgabenti į Britų salas. Bobteilus augino piemenys ir galvijų varovai, nes vertino darbines jų savybes, tačiau šiuolaikiniai bobteilai smarkiai skiriasi nuo savo pirmtakų – dabar tai naminis šuo, paklusnus ir ištikimas kompanionas.
Veislės pavadinimas „Bobteilas“ (išvertus – „beuodegis“) kilo dėl tradiciškai trumpinamos jų uodegos. Nuo XVIII a. pr. Jungtinėje Karalystėje mokestis už šunis priklausė nuo gyvūno uodegos ilgio. Šunys su nukirpta uodega buvo laikomi darbiniais ir už juos mokesčiai nebūdavo renkami.

Temperamentas:

Bobteilas yra linksmas ekstravertas, todėl yra puikus šeimos draugas, bet būkite atidūs palikdami bobteilą su vaikais. Šios veislės šunys yra aktyvūs bet kokioje veikloje, gerai sargauja (garsiai loja), yra drąsūs. Sutaria su kitais šunimis ir gyvūnais. Mėgsta bendrauti, todėl svečius sutinka šiltai.

Kūnas:

Bobteilas yra didelis, taisyklingų proporcijų šuo. Šios veislės šunų kūnas yra raumeningas, masyvus, o galva proporcinga kūno dydžiui. Bobteilų akys būna mėlynos, rudos arba skirtingų spalvų (viena mėlyna, o kita – ruda), jų nosis didelė, juoda, ausys mažos. Jeigu bobteilas gimsta su uodega, paprastai ji yra nukerpama.

Kailis:

Bobteilų kailis yra ilgas, dažnai susivėlęs, tankus, todėl jam reikalinga nuolatinė priežiūra.