Veislė Bostono terjeras
Angliškai Boston Terrier
Kilmė JAV
Dydis Maži šunys
Veislės grupė nesportiniai šunys
Ilgaamžiškumas 11 -15 metų
Charakteris protingas, draugiškas, gyvybingas
Ūgis 30-43 cm
Svoris 4.5 - 11 kg
Spalvos juodas ir baltas, rudas ir baltas, rudai margas ir baltas, pilkas ir baltas
Šuniuko kaina 490 - 650 €

Charakteris

Geras su vaikais Idealus!
Draugiškas su katėm Idealus!
Draugiškas su šunim Idealus!
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas
Intelektas Ranking: 54
Priežiūra
Populiarumas Nr.22
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (54 balsai, vidutiniškai: 4.30 iš 5)
Loading...

Temperamentas

Bostono terjeras yra laimingas, žaismingas ir draugiškas šuo. Nori įsiteikti savo šeimininkui, lengvai dresuojami. Gina savo šeimininką ir teritoriją, todėl gali būti agresyvūs nepažįstamų žmonių ir gyvūnų atžvilgiu.
Iš pradžių buvo veisiami medžioklei ir kovoms, vėliau – kaip naminiai šeimos šunys. Dabar šie šunys yra švelnūs, budrūs, kūrybingi ir gerai išauklėti. Amerikos kinologų klubas iki šiol juos priskiria ne terjerų, o nesportinių šunų grupei.
Tiek patelės, tiek patinai loja tik esant reikalui. Šie šunys yra tinkami laikyti bute. Mėgsta būti tarp žmonių. Jeigu tinkamai socializuoti, puikiai sutaria su vaikais, vyresniais žmonėmis, gyvūnais.

Išvaizda

Bostono terjerai yra kompaktiški, proporcingi šunys. Kūnas kvadratinės formos. Ausys stačios, uodega trumpa išaugusi žemai. Snukis trumpas, be raukšlių. Sveria nuo 4,5 iki 11 kg. Ūgis ties ketera proporcingas kūno ilgiui. Nosis juoda, plati.
Kailis trumpas ir lygus. Prigludęs prie kūno, blizgus.

Priežiūra

Nereikalauja ypatingos priežiūros. Maudomas ir šukuojamas pagal poreikį.

Sveikata

Dažniausios sveikatos problemos – katarakta, kurtumas, širdies ligos, augliai ir alergijos. Dėl savo trumpo snukio ir kvėpavimo takų gali knarkti, čiaudėti. Tai nekenkia šuniui, bet jeigu norite šuniui palengvinti čiaudėjimą, masažuokite, patrinkite jo kaklą.