Sapsalis informacija

Veislė Sapsalis
Angliškai Sapsali
Kilmė Korėja
Dydis Vidutinių šunų grupė
Veislės grupė Veislė nepripažinta FCI
Ilgaamžiškumas  10-12 metų
Charakteris nepriklausomas, išdidus, gyvybingas, energingas, patikimas, atsidavęs
Ūgis Patinas: 50–58 cm
Kalė: 48–55 cm
Svoris Patinas: 18–28 kg
Kalė: 16–25 kg
Spalvos juodas, rudas, raudonai oranžinis, geltonai-baltai auksinis
Šuniuko kaina  

Sapsalis charakteristika

Geras su vaikais  
Draugiškas su katėm  
Draugiškas su šunim  
Lavinamumas  
Šėrimasis  
Sergėtojas  
Intelektas  
Priežiūra  
Populiarumas  
Prisitaikymas  
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (4 balsai, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...

Sapsaliai buvo labai populiarūs tarp Sillos aristokratų. Taip pat manoma, kad šie šunys galėjo būti naudojami kariuomenėje. Vėliau, sugriuvus Suvienytai Sillos dinastijai, sapsaliai išpopuliarėjo visame Korėjos pusiasalyje, apie juos buvo rašoma net tuometėje literatūroje. Apie 1980-uosius metus ši veislė vos neišnyko, ir jai atgaivinti buvo panaudoti aštuoni išlikę šios veislės atstovai.
Sapsaliai yra laikomi nacionaliniu Korėjos paveldu. Tradiciškai yra tikima, kad šie šunys atbaido piktąsias dvasias ir vaiduoklius.

Išvaizda

Sapsaliai dėl savo išvaizdos yra dažnai vadinami šunimis-liūtais. Jų kūno sudėjimas yra stiprus, kūnas tvirtas, o letenos plačios ir didelės. Jie yra vidutinio dydžio, pakankamai aukšti šunys. Suaugusių šunų kailis – ilgas, gali būti įvairių spalvų, nuo juodos iki labai šviesios.

Temperamentas

Sapsalis yra draugiškas ir labai kantrus šuo. Puikiai sutaria tiek su žmonėmis, tiek su gyvūnais. Tai žaismingi ir labai ištikimi šunys.