Veislė Australų aviganis
Angliškai Australian Shepherd
Kilmė JAV
Dydis Vidutiniai šunys
Veislės grupė Aviganiai
Ilgaamžiškumas 13-15 metų
Charakteris aktyvus, prieraišus, protingas, gero būdo, sargus
Ūgis Patinas: 51–58 cm
Kalė: 46–53 cm
Svoris Patinas: 25–31.8 kg
Kalė: 15.9–25 kg
Spalvos juodas, raudonai rudas, raudonai-rudai margas, mėlynas, juodas trijų spalvų, raudonai rudas trijų spalvų, margas
Šuniuko kaina 410 - 490 €

Charakteris

Geras su vaikais Idealus!
Draugiškas su katėm
Draugiškas su šunim
Lavinamumas
Šėrimasis
Sergėtojas
Intelektas
Priežiūra
Populiarumas Nr.24
Prisitaikymas
Hipoalerginis Ne
Įvertinkite šią veislę: 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (83 balsai, vidutiniškai: 4.73 iš 5)
Loading...

Temperamentas

Australų aviganiai yra protingi darbo šunys. Turi stiprius ganymo ir saugojimo instinktus. Yra ištikimi kompanjonai ir turi ūpo bei energijos dirbti visą dieną. Tai geros prigimties, ištikimi šunys. Prie nepažįstamų žmonių ar gyvūnų gali būti šiek tiek užsidaręs.

Bendra išvaizda

Ausralų aviganis yra puikiai subalansuotas šuo. Kūnas šiek tiek ilgesnis už aukštį, sudėjimas ir kaulų struktūra vidutinio dydžio. Gali būti labai įvairių spalvų. Yra energingas, smalsus, žvalus šuo. Saikingai raumeningo sudėjimo. Kailis vidutinio ilgio ir tankio. Uodega gali būti įprasta arba šiek tiek lenkta.

Kailis

Kailis gali būti tiesus arba banguotas, vidutinio ilgio, atsparus vandeniui. Pavilnė priklauso nuo klimato, kuriame šuo gyvena. Plaukai tiesūs ir trumpi galvos srityje, ant ausų, priekinių kojų ir žemiau kulkšnių.